O mnie

Karolina Wincewicz-Cichecka

Pomagam osobom dorosłym oraz młodzieży od 16. roku życia.

Jestem certyfikowaną psychoterapeutką poznawczo-behawioralną (certyfikat nr 493). Pracuję także w dialektycznej terapii behawioralnej (dysregulacja emocjonalna, borderline), EMDR (leczenie traum) oraz terapii schematów (zaburzenia osobowości). Pracuję także jako coach i trenerka.

Specjalizuję się w szczególności w poniższych obszarach:
– zaburzenia osobowości
– zaburzenia lękowe
– zaburzenia nastroju
 zaburzenia psychotyczne
 zaburzenia snu
– coaching

Już od kilkunastu lat z niesłabnącą chęcią niesienia pomocy towarzyszę ludziom w ich kryzysach, zmianach życiowych i trudnościach. W swoim życiu uznaję za kluczowe uważne i wnikliwe podejście do drugiego człowieka. Nieustannie pogłębiam swój warsztat i sferę duchową, by być jak najlepszym kompanem podczas tych niejednokrotnie trudnych i skomplikowanych podróży w głąb siebie.

Jestem absolwentką kilku studiów podyplomowych. Od samego początku swojej ścieżki zawodowej jestem związana ze Szpitalem Nowowiejskim w Warszawie, co dało mi solidne podstawy do pracy jako psychoterapeutka. Przeznaczyłam tysiące godzin na różnego rodzaju szkolenia i udział w konferencjach. Jestem członkiem PTDBT, PTTPB. Pracuję pod stałą superwizją indywidualną oraz grupową. Szczegółowy opis mojej ścieżki zawodowej znajduje się na moim profilu LinkedIN.

Opinie o mnie

Poznaj opinie moich klientów

Skontaktuj się ze mną
LUB

skorzystaj z formularza na stronie