Trening umiejętności DBT dla NASTOLATKÓW, ONLINE, START 07. maja 2024 r.

Termin: wtorki, g. 19:00 – 21:00

Start najbliższych warsztatów: 07. maja 2024

Ilość tygodni: 6

Koszt: 900 złotych + 170 złotych za konsultację do grupy (nie dotyczy osób będących u mnie w psychoterapii oraz z uczestniczących w poprzednich modułach)

Adres: ONLINE (zoom)

Wraz z Anną Ślusarczyk zapraszamy na 2. trening DBT pt. „Podążanie drogą środkową”. Będziemy uczyć umiejętności związanych z rozwiązywaniem konfliktów, rozumieniem różnych perspektyw i znajdowaniem zrównoważonych rozwiązań w trudnych sytuacjach interpersonalnych. Celem jest rozwój umiejętności pozwalających na zmniejszenie skrajnych reakcji emocjonalnych, poprawę relacji z rodzicami i rówieśnikami, wzrost samoświadomości i samoregulacji, a także zapobieganie impulsywnym zachowaniom.

Będziemy uczyć, jak wychodzić poza myślenie czarno-białe. Jak stosować uprawomocnienie i samouprawomocnienie, co przyczynia się do zdrowszych relacji interpersonalnych. Jak zastosować dialektykę do rozwiązywania konfliktów:  jak negocjować i znajdować kompromisy. Będziemy się również pochylać nad integracją przeciwstawnych potrzeb i pragnień, a w związku z tym pracować nad zrozumieniem, że można jednocześnie czuć i pragnąć rzeczy pozornie sprzecznych, ucząc się, jak zarządzać tymi uczuciami w zdrowy sposób.

Trening rozpoczyna się 05. 03.2024, trwa 6 tygodni i obejmuje 6 spotkań po 2 godziny. Po każdym treningu uczestnicy dostaną ulotki i karty do kontynuowania praktykowania zdobytych umiejętności. Maksymalna ilość osób 8-10.

WAŻNE: Podczas treningu zrobimy jedno spotkanie dla rodziców, przede wszystkim tych, którzy nie brali udziału w treningu Family Connections – będzie ono bezpłatne, w ramach treningu, chociaż nie jest to standardowa procedura, ale myślimy, że może być przydatne zarówno dla Rodziców, jak i młodych Uczestników naszego treningu:)

Więcej informacji: 793-242-445 lub poprzez formularz kontaktowy w zakładce „Kontakt”

Więcej informacji na stronie Polskiego Towarzystwa Terapii Dialektyczno-Behawioralnej PTDBT:

 https://ptdbt.pl/trening-uniejetnosci-dbt-online-start-207052024/?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTEAAR0He8MBu_VOjVY7wleT6xLPOG_7-o1bcRRMxbVgXGN5PcbnAqthe_OaNHI_aem_AcTsHxjkJuiPdMVgmnbwt2MrS16F0QX6wnJb4DQJVfr7sUvRIKdHNUvsghyc2w6eMji_hHFHiQuHGastJurP54dI