Trening umiejętności DBT dla osób dorosłych, STACJONARNIE (Warszawa), start: 04. kwietnia 2024

Zen stones in water

Termin: czwartki 19-21, Warszawa

Start: 04. kwietnia 2024

Koniec:  06. czerwca 2024

Czas trwania: 8 tygodni + spotkanie kwalifikacyjne

Cena za trening: 1200 zł

Cena za spotkanie kwalifikacyjne: 170 pln

Adres: Centrum Terapii Dialog, ul. Zygmunta Słomińskiego 19, 00-195 Warszawa

Wraz z Dorotą Malinowską zapraszamy na trening umiejętności DBT, podczas którego pomożemy ci nabyć umiejętności związane z tolerancją na dolegliwości psychiczne. Jeśli jesteś osobą bardzo wrażliwą, łatwo cię zranić, czasami bardzo cierpisz, odczuwasz ból emocjonalny nie do wytrzymania, ten trening jest dla Ciebie. Nauczymy cię, jak przetrwać chwile kryzysu emocjonalnego.

Trening jest zaplanowany na 8 spotkań. Każde spotkanie będzie trwać 2 godziny (z przerwą). Nastaw się na intensywne spotkania, które dadzą ci dużo technik oraz możliwości praktykowania ich. Po każdym spotkaniu damy ci do domu handouty oraz będziesz proszon_ o wykonanie pracy osobistej – to zwiększy skuteczność treningu.

Zapraszamy na trening osoby pełnoletnie, które mają trudność z radzeniem sobie z emocjami, impulsywnością, samouszkodzeniami.

Przed rozpoczęciem grupy prowadzimy 1 spotkanie kwalifikacyjne, aby mieć pewność, że ta grupa jest dla Ciebie (koszt: 170). Grupa będzie  liczyła około 8 osób. 

UWAGA: Do treningu będą kwalifikowane w pierwszej kolejności osoby, które odbyły moduł „Uważność”. W przeciwnym razie osoby chcące wziąć udział w naszym treningu, będą proszone o zobowiązanie się do odbycia takowego.

Aby zapisać się na trening proszę o telefon pod numer: +48 (22) 436 83 50; 793-242-445