Gala charytatywna na rzecz Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce oraz premiera książki

23. lutego 2024 r. miała miejsce gala charytatywna zainicjowana przez magazyn Business Woman and Life na rzecz Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce. Całość zebranych pieniędzy oraz wylicytowanych aukcji zasiliło konto Stowarzyszenia. 

Cieszę się, że mogłam uczestniczyć w takim przedsięwzięciu. W trakcie gali odbyła się także premiera książki „50 osobowości biznesu”, a w niej rozmowa z osobami z wielu branż (prawnikami, lekarzami, ekonomistami, optometrystami, coachami etc.). Decydującym czynnikiem zaproszenia do projektu kierowanego przez magazyn Business Woman and Life była pasja, zaangażowanie, doświadczenie i profesjonalizm w danej dziedzinie. Jest i rozmowa ze mną. Opowiadam w niej m.in. o tym, skąd mój pomysł na łączenie psychoterapii z job-coachingiem oraz jakie są moje sposoby regulowania emocji po pracy. Dochód z książki zostanie przeznaczony na rzecz Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce. Link do książki podaje poniżej:

 #pomocpsychologiczna #wsparcie #psychology #psychologia #psychoterapia #coaching #trenerbiznesu #pomocpsychologiczna #zdrowiepsychiczne